Ziyarette Yalova Ekonomisi Konuşuldu

Ziyarette Yalova Ekonomisi Konuşuldu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Yalova Milletvekili Özcan Özel, Yalova Ticaret ve Sanayi Odası (YTSO) Başkanı Tahsin Becan’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette Yalova ekonomisi konuşuldu.

CHP Yalova Milletvekili Özcan Özel’in ziyaretleri devam ediyor. Bu kapsamda YTSO’yu ziyaret eden Özel’i YTSO Başkanı Tahsin Becan karşıladı. Becan’ın makamında Yalova ve oda çalışmaları hakkında bilgiler alan Özel, “Ülkede ekonomik sorunların yansımalarını her kesim ciddi şekilde hissediyor. Bundan esnafımız da, sanayicimiz de, iş çevreleri de zarar görüyor. Yalova’da da iş adamlarımız zor günler geçiriyor. Biz bu durumu bulduğumuz her ortamda ve fırsatta dile getiriyoruz” dedi.

YTSO Başkanı Tahsin Becan ise 2019 yılının çok zor geçtiğine vurgu yaptı. Becan, “2019 yılında gerçekten çok zor bir süreç geçirdik. 2020 yılından umutluyuz. Elbette bunda herkesin üzerine ciddi görevler düşecek. Herkes artık daha fazla çalışacak. Daha çok üretecek. Bu süreci el birliği ile atlatacağız” diye konuştu.

CHP Yalova Milletvekili Özcan Özel ve YTSO Başkanı Tahsin Becan daha sonra bir süre daha görüş alışverişinde bulundular.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle