Zirve, Yaz Okulu Çalışmalarına Başlıyor

Zirve, Yaz Okulu Çalışmalarına Başlıyor

2020-2021 sezonunda pandeminin gölgesinde hentbol branşında ilimizi başarıyla temsil eden ve adından sıkça söz ettiren Zirve Gençlik ve Spor Kulübü altyapı faaliyetleri kapsamında “Yaz Spor Okulu” çalışmalarının startını veriyor.

Yalova’nın gençlerine ve tesisleşmeye de büyük önem veren Mavi Beyazlı kulüp 6 Temmuz 2021 tarihinden itibaren basketbol, bocce, hentbol ve voleybol branşlarında yaz spor okulunu faaliyete geçirecek. Zirve Gençlik ve Spor Kulübü yönetimi aldığı karar doğrultusunda açılacak 4 branştaki yaz spor okulları ise ücretsiz olacak.

“Yaz Spor Okullarımız Ücretsiz Olacak”

Mavi Beyazlı ekibin As Başkanı Hakan ilaslan,” 06.Temmuz.2021 Salı günü antrenmanlarımıza başlamayı planlıyoruz. Basketbol, bocce, hentbol ve voleybol branşlarında yaz spor okulu çalışmalarımız başlıyor. Yaklaşık 16 aydır içinde bulunduğumuz pandemi döneminin gerek maddi gerekse manevi olumsuzlukları düşünülerek yönetim kurulumuzun almış olduğu karar doğrultusunda tüm branşlarımızdaki yaz kurslarımız ücretsiz olacaktır.  Tahmin edeceğiniz üzere pandemi nedeni ile antrenman gruplarındaki sporcu sayılar azaltılacağı için lütfen 0530 505 76 41 nolu WhatsApp hattımız üzerinden mesaj yolu ile kayıt teyitlerinizi yaptırınız. Sağlıklı günlerde görüşmek dileğiyle” diye konuştu.

 

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle