Yesob’tan “Hayırlı Olsun” Ziyaret

Yesob’tan “Hayırlı Olsun” Ziyaret

Yalova Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (YESOB) Başkanı Hüseyin Çetin ve yönetim kurulu üyeleri Yalova Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu’nu makamında ziyaret ederek görevinde başarılar dilediler.

Yalova Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Göksel Topaloğlu’nu ziyaret eden C YESOB) Başkanı Hüseyin Çetin ve yönetim kurulu üyeleri atamadan duydukları memnuniyeti ifade ettiler. Topaloğlu’nun daha önce birçok ilde başarılı çalışmalar yapmış başarılı bir Emniyet Müdürü olduğunu bildiklerini dile getiren Çetin, birlik çalışmaları ve il ekonomisi hakkında bilgiler verdi.

Yalova’da olmaktan çok mutlu olduğunu söyleyen Yalova Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu ise, “Yalova huzurlu ve mutlu bir kent. 3 büyük kentin ortasında bir geçiş noktası olması Yalova’nın aynı anda çok hareketli bir il olmasını da sağlıyor. Yalova’nın huzurlu ve mutlu bir kent olmasının sürdürülmesi için elimizden geleni yapacağız. YESOB ilimizin esnaf odalarını tek çatı altında toplayan üst bir birlik olarak çok önemli bir görev üstleniyor” diye konuştu.
YESOB) Başkanı Hüseyin Çetin ve yönetim kurulu üyeleri daha sonra Yalova Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu ile bir süre daha görüş alışverişinde bulundular.

 

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle