Yesob’dan Bağatar’a Ziyaret

Yesob’dan Bağatar’a Ziyaret

Yalova Esnaf ve Sanatkar Odaları Birliği Başkanı Hüseyin Çetin ve YESOB Başkan Yardımcısı Adnan Dağ Ak Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar’ı makamında ziyaret ettiler.

Ak Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar, YESOB Başkanı Hüseyin Çetin’i kabul etti. YESOB Başkan Yardımcısı Adnan Dağ’ın da yer aldığı ziyarette esnafın durumu, yaz sezonu ve pandemiye bağlı olarak önümüzdeki günlerde yaşanması muhtelem gelişmeler masaya yatırıldı. Esnafların salgın dolayısıyla zor günler geçirdiğini bildiklerini vurgulayan Ak parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar, “Esnafımız pandemi dolayısıyla bir süre çalışamadı. Ardından yeniden kısıtlamalar ortadan kaldırıldı. Ancak elbette ki olumsuz etkilendiklerini biliyoruz. Bu anlamda devletimiz esnaflarımıza yönelik bir çok desteklemeyi de hayata geçirdi. Bundan sonra da esnafımızın yanında olmayı sürdüreceğiz” dedi.

YESOB Başkanı Hüseyin çetin ise, “Yaz aylarında elbette beklentilerimiz pandemi dolayısıyla boşa çıktı. Devletimizin destekleri bir çok esnafın ayakta kalmasını sağladı. Bu anlamda da her zaman yanımızda oldunuz. Bizlerin dertlerini dinlediniz ve sorunlarımızın çözümü için adımlar attınız. Ben esnaflarımız adına size teşekkür ederiz” diye konuştu.

Ak Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar, Yalova Esnaf ve Sanatkar Odaları Birliği Başkanı Hüseyin Çetin ve YESOB Başkan Yardımcısı Adnan Dağ daha sonra bir süre daha görüş alışverişinde bulundular.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle