Yazın Son Günlerinde Adalara İlgi Arttı

Yazın Son Günlerinde Adalara İlgi Arttı

Dentur Avrasya'nın Adalar seferleri yaz aylarının son günlerinde büyük ilgi görüyor. Vatandaşlar denizin ve yazın keyfini çıkartıyor.  

Yalova-Adalar seferlerine yazın son ayına girilen şu günlerde ilgi arttı. Özellikle hafta sonu seferleri neredeyse full dolarken yaz aylarının son günlerinin yaşandığı şu günlerde vatandaşlar adalar seferlerine büyük ilgi gösteriyor. Haftanın her günü Kartal iskelesinden 11:45’de kalkan gemi yolcuları Heybeli Ada ve Büyükada'ya bırakıyor. Adalardan dönüşler ise Heybeliada'dan saat 18:10'de, Büyük Adadan ise saat 18:25'de gerçekleştiriliyor. 

Vatandaşlar ise Yalova'dan uzaklaşmak isteyenler için en kısa yolun Adalar olduğunu belirtiyorlar. Bu anlamda Adalar seferlerinin de il dışında bir gün geçirmek isteyenlerin imdadına yetiştiğini söyleyen vatandaşlar, "Sabahtan başlayan ve güzel bir deniz yolculuğu sonrasında Adalarda devam eden seyahat, günübirlik farklılık arayanlar için bulunmaz nimet. Adalara gitmeyen vatandaşlarımızı, ilk fırsatta Adaları görmeye davet ediyoruz" dediler.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle