Yaski’den Yesob’a Destek Ziyareti

Yaski’den Yesob’a Destek Ziyareti

Yalova Atıksu ve Kanalizasyon Alt Yapı Tesislerini İşletme Birliği (YASKİ) Başkanı Adnan Kırtay ve birlik özel kalem müdürü, Ülkü Ocakları Yalova Başkanı Bora Tanaçan YESOB’a destek ziyaretinde bulundu.

YASKİ Başkanı Adnan Kırtay ve Ülkü Ocakları Yalova İl Başkanı Bora Tanaçan’ı karşılayan YESOB Başkanı Hüseyin Çetin makamda ikramlarda bulundu. YESOB Başkanı Hüseyin Çetin, Bakkallar Büfeciler ve Tekel Bayileri Odası Bşk. Faik Gülhan, Ağaç İşleri ve Mobilya Döş. Odası Başkanı Adnan Dağ’ın da hazır bulunduğu ziyarette Kırtay ve Tanaçan Karizma İş Merkezinde Hizmet veren mesleki odaları ve YESOB Hizmet alanını gezerek çalışmalar hakkında bilgiler aldılar.

Burada her zaman esnafların yanında olacaklarını dile getiren Kırtay ve Tanaçan, “Esnaf ve sanatkarlarımız için, Yalova’mız için yapılması gereken tüm çalışmalarda YASKİ olarak işbirliği içerisinde çalışmalarımızı sürdürmek ve destek vermek için ne gerekiyor ise yaparız” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti vurgulayan YESOB Başkanı Hüseyin Çetin ise desteklerinden dolayı Kırtay ve Tanaçan’a teşekkür etti.

             

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle