“Yalova’yı Mükemmel Hale Getireceğiz”

“Yalova’yı Mükemmel Hale Getireceğiz”

Yalova Belediyesi tarafından il merkezinin birçok noktasında sürdürülen yol yapım çalışmalarını yerinde inceleyen Yalova Belediye Başkan vekili Mustafa Tutuk, “Yalova'mızı mükemmel hale getireceğiz” dedi.

Yalova Belediyesi şehrin ana arterlerinde bakım, onarım, altyapı ve asfaltlama çalışmalarını hızla sürdürüyor. Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk da çalışmaları an be an takip ediyor. Son olarak şehrin en uzun bulvarı durumundaki Şehit Ömer Faydalı Bulvarında başlayan yol yapım çalışmalarını inceleyen Tutuk bilgiler aldı. Çalışmaların hızla ve mümkün olan en kısa sürede tamamlanmasını isteyen Tutuk, “Yalova'mızın dört bir yanında devam eden çalışmalarımızdan bir tanesi de Şehit Ömer Faydalı Caddesi'nde hızla tamamlanıyor. Çalışmalarımızı incelerken de yüzleri gülen hemşehrilerimizi görmek bizleri ziyadesiyle memnun ediyor. Sizlerden aldığımız güçle en kısa sürede Yalova'mızı mükemmel hale getireceğiz” dedi.

Çalışmalar vatandaşları da mutlu ediyor. Belediyeye teşekkür eden vatandaşlar, “Yalova’da caddelerin bakım ve onarımı çok sık rastladığımız bir durum değildi. Caddelerde lokal olarak yama yapılır ve böylece devam ederdi. Ancak Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk’un görevi devralması sonrasında çalışmalar hızlandı. Caddeler silbaştan elden geçirilerek asfaltlanmaya başladı. Yalova’nın çehresi değişiyor. Bu da bizi fazlasıyla mutlu ediyor” diye konuştular.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle