Yalova Ve Ülke Gündemini Konuştular

Yalova Ve Ülke Gündemini Konuştular

AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol, MHP Yalova İl Başkanı Namık Öz’ü makamında ziyaret ederek Yalova ve ülke gündemi hakkında görüş alışverişinde bulundu.

MHP Yalova İl Başkanı Namık Öz, AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol’u makamında konuk etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Öz parti çalışmaları hakkında Akyol’a bilgiler verdi. AK Parti ve MHP’nin Cumhur İttifakı kapsamında ülke genelinde olduğu gibi Yalova’da da tam bir uyum içerisinde çalıştığını dile getiren Öz, “İlimizde gerek partiler bazında ve gerekse Yalova Belediye Meclisi ve İl Genel Meclisi bünyesinde uyumlu bir birliktelik ortaya koyuyoruz. Bizlerin ortak paydası milletimizin ve devletimizin bekası. Yalova özelinde de halkımıza en iyi hizmetin sunulması, sorunların ortadan kaldırılması ve ilimizin hak ettiği yere gelmesi. Bu gayede elimizden gelen gayreti gösteriyoruz” dedi.

MHP Yalova İl Başkanı Namık Öz’e teşekkür eden AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol ise TBMM bünyesinde yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi paylaşımında bulundu. Yalova’ya daha fazla yatırım aktarılmasını sağlamak adın AK Parti Yalova Milletvekilleri olarak var güçleri ile çalıştıklarını vurgulayan Akyol meclis çalışmalarından artan zamanı da Yalova’da halkala buluşmaya harcadıklarını belirtti. Ülkedeki yangınlar konusunda da konuşan Akyol, yangınların söndürülmesi sonrasında bölgede yaraların hızla sarılacağı ve yanan alanların ağaçlandırılacağını ifade etti. AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol, MHP Yalova İl Başkanı Namık Öz bir süre daha Yalova ve ülke gündemi ile ilgili görüş alışverişinde bulundular.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle