Yalova İçin Ortak Projeleri Tartıştılar

Yalova İçin Ortak Projeleri Tartıştılar

CHP Yalova İl Başkanı Mehmet Gürel, beraberindeki heyet ile birlikte İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile bir araya geldi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin ev sahipliğinde, Yalova ve Bilecik'teki CHP'li belediye başkanlarının katılımlarıyla düzenlenen toplantıda, yapılacak projeler görüşüldü. Yapılan toplantı sonrası bir açıklama yapan, CHP Yalova İl Başkanı Mehmet Gürel, “İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem İmamoğlu’nun ev sahipliğinde Bilecik’ten gelen CHP heyeti ile birlikte bölgede neler yapabiliriz sorusuna yanıtlar aradık. Birçok güzel fikir ortaya çıktı. Bu anlamda önümüzdeki günlerde çalışmalara başlayacağız. Bizleri konuk ettiği için İBB Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na teşekkür ediyoruz” dedi.

Toplantının amacı hakkında bilgiler veren Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman ise, "İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem İmamoğlu'nun konuğu olduk. Toplantımız, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde, bizlerin ve Bilecik Belediyesi'nin katılımlarıyla ortak projeler geliştirmek ve yürütmek için yapıldı. Yalova’nın birçok açıdan gelişmiş şehirlerimizdeki avantajlardan yararlanması için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Destekleri için İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'na ve İBB heyetine teşekkürlerimi sunuyorum" ifadelerini kullandı.

Ardından CHP Yalova İl Başkanı Mehmet Gürel, Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Kaytazdere Belediye Başkanı Ali Kangal, Subaşı Belediye Başkanı Turan Canbay ve CHP Yalova Merkez İlçe Başkanı Erdem Doğancı İBB Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile objektiflere poz verdiler.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle