Yalova Bir İlke Ev Sahipliği Yapacak

Yalova Bir İlke Ev Sahipliği Yapacak

Yalova Valisi Muammer Erol, Yalova Aşçılar Ve Pastacılar Derneği’ni ziyaret ederek dernek çalışmaları hakkında YAPAD Başkanı Hakan Engin’den bilgiler aldı. Engin Türkiye’de ilk aşçılık kampının Yalova’da düzenleneceği müjdesini de verdi.

YAPAD Başkanı Hakan Engin Yalova Valisi Muammer Erol’u ağırladı. Erol, dernek çalışmaları hakkında bilgiler aldı. Derneğin çalışmalarını ve çevre illerde düzenlenen organizasyonlarda Yalova’yı temsil etmelerini takdirle karşıladığını dile getiren Vali Erol, dernek Başkanı Engin’i kutladı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren YAPAD Başkanı Hakan Engin ise, “Valimizi deneğimizde ağırlamaktan büyük bir gurur ve onur duyduk. Yalova’nın aşçılık eğitimleri açısından bir merkeze dönüşmesi amacıyla çalışmalar yürütüyoruz. Bu kapsamda TASPAKON ve MARAPAFED ile birlikte ilimizde ülkenin ilk aşçılık kampını düzenleyeceğiz. Bu noktada elbette desteğe de ihtiyacımız var. Ülkemizde bir ilke imza atacak olmanın haklı gururunu yaşıyoruz” dedi.
Düzenlenecek olan Aşçılık Kampı için gereken desteği sağlayacaklarını belirten Vali Erol, organizasyonun detayları hakkında da bilgiler aldı.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle