Vali Erol Başarılı Müdürlere Belge Verdi

Vali Erol Başarılı Müdürlere Belge Verdi

İl İdare Şube Başkanları Toplantısı Yalova Valisi Muammer Erol Başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıda başarılı müdürlere de belgeleri vali Erol tarafından takdim edildi.

Yalova İl İdare Şube Başkanları Toplantısı Yalova Valisi Muammer Erol’un başkanlığında Uygulama Oteli’nde gerçekleştirildi. Toplantıya Vali Yardımcısı Dr. Ahmet Kurt, Vali Yardımcısı Yıldırım Uçar, Vali Yardımcısı Mustafa Kılıç, Vali Yardımcısı Abdurrahman İnan, Vali Yardımcısı V. Vehbi Bakır, Vali Yardımcısı V. Ömer Bilgin ve il idare şube başkanları katıldı. Toplantı öncesi Yalova Valisi Muammer Erol, kamu hizmetinin sunulması ve bu esaslara uygun olarak vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmak adına gerçekleştirdikleri olağanüstü gayret ve çalışmalarında dolayı Halk Eğitim Merkezi Müdürü Sadrettin Doğan ve İl Tarım ve Orman Müdürü Suat Parıldar’a başarı belgelerini sundu. Doğan ve Parıldar’ı kutlayan Vali Erol başarılarının devamını diledi.
Ardından gerçekleştirilen toplantıda 2019 yılı değerlendirmesi ve 2020 yılı planlaması konularında görüş alışverişinde bulunuldu.

 

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle