“Üniversite Şehrin Gelişiminde Önemlidir”

“Üniversite Şehrin Gelişiminde Önemlidir”

Yalova İl Genel Meclisi Başkanı Hasan Soygüzel, Yalova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Suat Cebeci’yi ziyaret etti.

Üniversitenin önemine vurgu yapan Soygüzel, “Üniversite şehrin gelişiminde önemlidir” dedi.

Yalova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Suat Cebeci’yi ziyaret amacıyla yerleşkeye giden Yalova İl Genel Meclisi Başkanı Hasan Soygüzel’i makamında ağırlayan Cebeci ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Konuğuna üniversitedeki faaliyetler, çalışmalar ve projeler hakkında bilgiler veren Cebeci, özellikle de pandemi dönemine değindi. Pandemi dolayısıyla eğitim ve öğretime uzaktan devam edildiğini belirten Cebeci, karar alınması durumunda hemen yüz yüze eğitime başlayacak hazırlıkları da yaptıklarının altını çizdi.

Yalova Üniversitesi’nin il açısından önemine vurgu yapan Yalova İl Genel Meclisi Başkanı Hasan Soygüzel ise, “Üniversiteler bulundukları ilin gelişimine önemli katkılar sunuyor. Bunu bir çok ilde görüyoruz. Yalova Üniversitesi de Yalova’nın gelişimi açısından önemlidir. Biz üniversitemizin her geçen gün yeni bölümlerle ve fakültelerle büyüdüğünü görmekten büyük bir mutluluk duyuyorum. Bu anlamda özverili bir çalışma ortaya koyan Yalova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Suat Cebeci’ye de teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyarette Yalova ve üniversite özelinde görüş alışverişinde de bulunan Yalova İl Genel Meclisi Başkanı Hasan Soygüzel ve Yalova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Suat Cebeci hatıra fotoğrafı da çektirdiler.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle