Umut Tohumları Projesi Başarıyla Tamamlandı

Umut Tohumları Projesi Başarıyla Tamamlandı

Adnan Menderes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Gençlik Spor İl Müdürlüğü tarafından ortaklaşa yürütülen Umut Tohumları Projesi kapanış programı Adnan Menderes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde yapıldı.

Kapanış programına İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tosun, İl Gençlik ve Spor Şube Müdürü Ertan Arabacı, Gençlik Merkezi Müdürü Celal Kahveci, Aile Çevre ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Faruk Uysal, İl Afet ve Acil Durum Müdürü Aziz Aksoy da katıldılar. Programda konuşan Yalova Milli Eğitim Müdürü Ali Tosun, “Umut, kardeşlik, milli birlik ve beraberlik duygusunu, ülkemiz için neler yapabileceğimizi topluma anlattığını düşünüyorum. Bu projede emeği geçen, destek veren kamu kurumunun değerli yöneticilerine, içini dolduran sevgili öğrencilerimize teşekkür ediyorum. Biz kültürümüzle; vatan, millet, bayrak sevdamızla, ülkemiz için yapamayacağımız için hiçbir şey yoktur. Atalarımızdan aldığımız geleneğimizle geleceğe emin adımlarla yürümekteyiz. Bu okulumuzda birçok projeyi gerçekleştirerek ilmi yaygınlaştırma çabası içinde olduğunu görüyoruz ve bu noktada emeği geçenlere teşekkür ediyoruz. Öğrencilerin içindeki umut tohumlarını yeşertecek, can suyu niteliğinde olacak her türlü projeyi desteklemeye devam edeceğiz” dedi.

Adnan Menderes Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Selda Altan ise konuşmasında, “Projemizde farklı gruplardan öğrenciler ile okulumuz öğrencilerinin doğa yürüyüşleri, oryantirik çalışmaları, afet ve kurtarma seminerleri, futsal maçları faaliyetleriyle öğrenme ve öğrenirken eğlenme, arkadaşlık bağı kurabilme, iletişim becerilerini geliştirme değerlerinin artırılmasını hedefledik. Proje nihayetinde samimiyetin, dostluğun ve güvenin oluştuğunu bir hal aldı. Bu da beni son derece memnun etti. Projeye büyük katkı sağlayan Sedat Karadağ, Sibel Demir ve faaliyetlere destek veren tüm paydaşlara teşekkür ederim” diye konuştu.
Program sonrasında Adnan Menderes Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Selda Altan’a teşekkür plaketi dunuldu.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle