Tutuk’tan Yalovaspor Masterlere Doping

Tutuk’tan Yalovaspor Masterlere Doping

25-30 Mayıs 2021 tarihleri arasında düzenlenecek olan Marmaris Master Cup için Yalovaspor Masterler takımı son hazırlıklarını tamamladı.

Amatör Saha 2’de yapılan son antrenmanda oyuncu ekibinin kıran kırana mücadelesi dikkat çekti. Takım organizasyon için 24 Mayıs Pazartesi günü Marmaris’e hareket edecek.

Yalovalı iş insanı Coşkun Eroğlu’nun kurduğu ekip İbrahim Yattara, Pascal Nouma, Ahmet Dursun, Ali Eren, Eren Albayrak ve Murat Yıldırım gibi Türkiye’nin eski yıldız oyuncularına karşı şampiyonluk mücadelesi verecek.

Hakan Toroman ve Yalçın Tekin Çetin’in teknik direktörlüğünü üstlendiği Yalovaspor Masterler takımının 45 kişilik kadrosunda İlkay Margılıçlı, Bilal Sezer, Eren Özen, Murat Gülbaba, Alaaddin Gişan, Sedat Sanır, Yıldıray Altun, Orhan Bayraktar ve Hüseyin Okul gibi isimlerin yanı sıra Yalova futboluna katkı sağlamış önemli isimler bulunuyor.

“Başkan Tutuk Şampiyonluk İstedi”

Yeşil Kırmızılı ekibin Amatör Saha 2’de son yaptığı antrenmanı ziyaret eden Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk şampiyona öncesinde teknik ekip ve oyunculara tatlı ikramında bulundu. Ellerinden geldiğince sporun ve sporcunun yanında olduğunu belirten Tutuk, Marmaris Cup için Yalovaspor Masterler takımına başarılar dileyerek şampiyonluk sözü aldı.

Takımın kurucusu ve kaptanı Coşkun Eroğlu,” Yalova Belediye Başkan Vekilimiz Mustafa Tutuk’a ve ekibine nazik ziyaretinden ötürü teşekkür ediyoruz. Turnuva öncesindeki son antrenmanımızda bizi ziyaret ederek moral verdi. Ayrıca turnuvaya katılmamızda önemli rol oynadı. Bizde kendisine şampiyonluk sözü verdik. İnşallah Marmaris’ten kupa ile döneceğiz” diye konuştu.

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Suat

24 Mayıs 2021 21:34
Vay masgterlerim benim, ne zaman gidiyorsunuz adam bir soyler belki bir gece ansizin Marmarise inerim