Tutuk Muhtarları Dinledi

Tutuk Muhtarları Dinledi

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk muhtarlarla bir araya gelerek mahallelerdeki sorunlar hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, Altın Balık’ta gerçekleştirilen toplantıda ildeki mahalle muhtarları ile bir araya geldi. Burada muhtarları tek tek dinleyen Tutuk, “Mahallelerimizde yapılacak yatırımların belirlenmesinde muhtarlarımızla ortak karar almayı önemsiyoruz. Zira muhtarlarımız vatandaşlarımızla devlet arasındaki en önemli köprüdür. Dolayısıyla öncelikleri en iyi onlar bilirler. Biz de onları dinleyip ona göre adım atmaya çalışıyoruz. Mümkün olan her zamanda muhtarlarla bir araya gelip onları dinliyoruz. Bundan sonra da süreç aynı şekilde devam edecek” dedi.

Muhtarlar ise kendilerini dinleyen Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk’a teşekkür ederek, “Başkanımız bizimle bir araya gelerek mahallerimizdeki sorunları, taleplerimizi ve fikirlerimizi öğrendi. Kendisinden ne zaman bir talepte bulunsak elinden gelen her desteği de sağlıyor. Bu toplantıların devamının çok faydalı olacağına inanıyoruz” diye konuştular.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle