Tonçer Laçin’i Ağırladı

Tonçer Laçin’i Ağırladı

Yalova il Afet ve Acil Durum Müdürü Doğan Tonçer, Yalova Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Arif Laçin’i makamında ağırladı.

Kısa bir süre önce Yalova il Afet ve Acil Durum (AFAD) Müdürlüğü görevine atanan Doğan Tonçer tebrikleri kabul ediyor. Bu kapsamda makamında Yalova Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Arif Laçin’i ağırlayan Tonçer, AFAD ve kurumsal çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Yalova’nın fay hattı üzerinde yer almasının da burada yapılacak olan çalışmaları daha da hassas bir hale getirdiğini belirten Tonçer ildeki tüm kurumlarla koordinasyon içerisinde çalışmalarını sürdüreceklerini ifade etti.

Tonçer’e görevinde başarılar dileyen Yalova Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Arif Laçin ise, “AFAD ilimizde olası afetler öncesi, anı ve sonrasında yapılacak çalışmaları koordine eden bir kurum. O nedenle çok önemli bir görevi üstleniyor. Depremi yaşamış ve çevresindeki çok sayıdaki fay hattına bağlı olarak da her zaman deprem riski altında olan Yalova’da da AFAD’ın çalışma ve planlamaları çok büyük bir öneme sahip. Biz müdürümüze yeni görevinde başarılar dilerken her zaman koordinasyona açık olduğumuzu da iletmek isterim” dedi.

Yalova il Afet ve Acil Durum Müdürü Doğan Tonçer ve Yalova Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Arif Laçin daha sonra bir süre daha görüş alışverişinde bulundular.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle