Tavşanlı’da Yollar Ve Kaldırımlar Yenileniyor

Tavşanlı’da Yollar Ve Kaldırımlar Yenileniyor

Tavşanlı Belediyesi beldede ki araç yollarının yanısıra yaya yürüme alanlarının da modernizasyonu için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Beldede parklar, spor alanları alt ve üst yapı çalışmalarını sürdüren Tavşanlı Belediyesi yol yapım ve asfaltlama çalışmalarını da aralıksız devam ettiriyor. Yol çalışmalarının bir diğer bölümü kabul edilen kaldırım çalışmaları da yol çalışmalarıyla paralel olarak yürütülüyor. Bu kapsamda başlatılan çalışmaları Tavşanlı Belediye Başkanı Mücahit Kaçar da yakında takip ediyor. Konuyla ilgili bilgi veren Kaçar, "Belediye olarak halkımıza mümkün olan en iyi yaşam ortamını sunabilmek adına durmaksızın çaba harcıyoruz. Parklar, bahçeler yapıyor halkın nefes alabileceği ortamlar oluşturuyoruz. Alt yapıyı, su ve kanalizasyon hatlarını yenileyerek halkımızın daha sağlıklı bir ortama kavuşmasına özen gösteriyoruz. Bir diğer yandan ise ulaşımın modernize edilmesine çalışıyoruz. Bu kapsamda bozulan yolların bakım ve onarımı, yeni yolların açılması gibi işlerimizi sürdürüyoruz. Bu çalışmaların paralelinde ise kaldırım çalışmaları var. Araçların rahat bir ortamda akışlarını sağlamak kadar yayalarımızın da bir o kadar rahat ve güven içerisinde hareketlerine imkan verebilmek önemli. Seçimlerde vaat ettiğim konulardan birisi de beldemizde modern bir ulaşım ağı sağlamaktı. Bu yönde yaptığımız çalışmalarla hem seçimde vaat ettiğimiz hizmetleri yapıyor, hem de halkımıza daha modern ve yaşanası bir Tavşanlı beldesi hazırlıyoruz" dedi. 

Vatandaşlardan da çalışmalara övgü geldi. Tavşanlı beldesinin yapılan yatırımlar ve çalışmalarla her geçen gün çehresinin değiştiğini belirten vatandaşlar, "Yollarımız modernize ediliyor. Yürüme alanlarımız da bundan nasibini fazlasıyla alıyor. Belediyemizi bu konudan ötürü kutluyoruz" diye konuştular.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle