Tavşanlı Beldesine Modern Saha

Tavşanlı Beldesine Modern Saha

Tavşanlı Belediyesi tarafından önce zemin düzenlemesi ardından da bakım ve onarımı yapılan saha yeni çim zemini ile modern bir yapıya kavuştu.

Tavşanlı Belediye Başkanı Mücahit Kaçar, “Belde halkımız ve geleceğimizin teminatı gençlerimiz hizmetlerin en güzeline layıklar” dedi.

Belde halkının güvenli ve modern bir ortamda spor yapmasını sağlamak adına bir süre önce düğmeye basan Tavşanlı Belediyesi, beldede bulunan sahayı sil baştan düzenlemeye başlamıştı. Bu kapsamda sahanın zemini düzeltildi. Sahayı kaplayan tel örgüler bakımdan geçirildi. Yine ışıklandırması da ele alınarak modernize edildi. Son olarak sahayı kaplayacak olan suni çim örtünün serilmesi işlemine geçildi. Bu kapsamda hummalı bir çalışma başladı. Çalışmaları yerinde inceleyen Tavşanlı Belediye Başkanı Mücahit Kaçar, “Beldemizin sahası bakımsız ve kötü durumdaydı. Halkımızın ve geleceğimizin teminatı gençlerimizin modern ve güvenli bir ortamda spor yapmaya ihtiyaçları vardı. Bu anlamda halktan gelen talepleri de görmezden gelmemiz mümkün değildi. Gerekli planlamaları yaparak düğmeye bastık. Çalışmalar planlı ve hızlı bir şekilde ilerledi. Artık sona geldik. Kısa bir süre sonra sahamız halkımızın hizmetine girecek. Halkımız da gençlerimiz de hizmetlerin en güzeline layıklar. Bizler de halkımızla birlikte bu sahada spor yapmaktan büyük bir keyif alacağız” dedi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle