Tanaçan’dan Vali Erol’a Ziyaret

Tanaçan’dan Vali Erol’a Ziyaret

Yalova Valisi Muammer Erol’u makamında ziyaret eden Yalova Ülkü Ocakları Başkanı Bora Tanaçan çalışmalar hakkında vali Erol’a detaylı bilgiler aktardı.

Korona Virüs salgını ve Ramazan ayı dolayısıyla çalışmalarına hız veren Yalova Ülkü Ocakları bu anlamda ihtiyaç sahibi vatandaşlara yönelik yardımlarını sürdürüyor. Ortaya konan çalışma ve yapılan yardımlarla ilgili bilgi vermek için Yalova Valisi Muammer Erol’u ziyaret eden Yalova Ülkü Ocakları Başkanı Bora Tanaçan vali Erol’la makamında görüştü. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Yalova Valisi Muammer Erol Ülkü Ocakları’nın çalışmalarını yakından takip ettiğini ve takdirle karşıladığını belirtti. Bu anlamda emeği geçen herkesi de kutlayan Vali Erol bu süreçte herkesin elini taşın altına koymasının da Türk halkının büyüklüğünden kaynaklandığını belirtti.

Yalova Valisi Muammer Erol’a teşekkür eden Yalova Ülkü Ocakları Başkanı Bora Tanaçan ise, “Bizler yardımlaşmayı dininin, inancının, örf ve adetinin bir parçası kabul eden bir anlayıştan geliyoruz. Böylesi zor bir dönemden geçtiğimiz süreçte Ülkücüler olarak halkımızın yanında olmamızın dışında bir şeyin düşünülmesi mümkün olamazdı. İmkanlarımız ölçüsünde tamamen gönüllülük esası ile durmaksızın çalıştık. Gerek 65 yaş üzeri vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşıladık, gerekse ihtiyaç sahiplerine destek sağladık. Tüm ülkücü kardeşlerimin özveriyle ortaya koyduğu çalışma ile çok sayıda vatandaşımıza elimizi uzattık. Ramazan ayında da yine erzak kolileri dağıtarak vatandaşlarımızın aşında tuz, sofrasında misafir olmaya çalıştık. Bu çalışmaları yaparken hijyen ve sosyal mesafe kuralına da maksimum derecede özen gösterdik. Çalışmalarımızın bundan sonra da sürdüreceğiz” diye konuştu.


Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle