“Spor’a Ve Sporculara Desteğimiz Sürecek”

“Spor’a Ve Sporculara Desteğimiz Sürecek”

Akköy Spor Kulübü Başkanı Kani Güler ve yönetim kurulu üyelerini makamında kabul eden Termal Belediye Başkanı H. Sinan Acar, “Spora, sporcularımıza ve kulüplerimize her zaman destek vermeyi sürdüreceğiz” dedi.

Termal Belediye Başkanı H. Sinan Acar, Akköy Spor Kulübü Başkanı Kani Güler ve yönetim kurulu üyelerini konuk etti. Kulüp çalışmaları ve pandeminin etkileri konusunda Acar’a bilgi veren Akköy Spor Kulübü Başkanı Kani Güler, “Pandemi dolayısıyla ligler iptal edildi. Çalışmalarımızı da bu nedenle sürdüremiyoruz. Umarı z ki bir an önce pandeminin olumsuz etkileri ortadan kalkar ve yeniden sahalara geri döneriz” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Termal Belediye Başkanı H. Sinan Acar ise, “Spor toplumsal yaşamda çok önemli bir yere sahiptir. Bu nedenle sporu, sporcularımızı ve kulüplerimizi her zaman destekledik. Desteklemeyi de sürdüreceğiz. Özellikle amatör kulüplerimiz sporcu altyapısının oluştuğu noktalardır. Bu nedenle çok daha büyük önem taşırlar. . Kulübümüzün sloganı olan, ‘Sevdamız Akköy Spor’ anlayışına biz de destek veriyor ve ‘Bizim de sevdamız Akköy Spor’ demek istiyoruz. Akköy Spor Kulübümüz de bu anlamda hem sporcu yetiştiren hem de amatör liglerde mücadele eden bir kulübümüzdür. Sizleri çalışmalarınız ve çabalarınızdan dolayı kutluyorum” diye konuştu.

Termal Belediye Başkanı H. Sinan Acar, Akköy Spor Kulübü Başkanı Kani Güler ve yönetim kurulu üyelerini daha sonra bir süre görüş alışverişinde bulundular. Ziyaretin anısına Termal Belediye Başkanı H. Sinan Acar’a üzerinde, “Sevdamız Akköy Spor” sloganının işli olduğu Akköy Spor Kulübü atkısı hediye edildi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle