Seninle Evlenir miyim?

Seninle Evlenir miyim?

Şebnem Özinal ve Yosi Mizrahi’nin rol aldığı, Yılmaz Gruda ve Haydar Dümen’in sesleri ile katkı yaptıkları Seninle Evlenir miyim? adlı tiyatro oyunu Yalovalılarla buluşacak.

İzleyenleri kahkahalara boğacak bir tiyatro oyunu daha Yalovalılarla buluşmaya hazırlanıyor. Seninle Evlenir miyim? adlı tiyatro oyununda Şebnem Özinal ve Yosi Mizrahi rol alıyor. 09 Mart 2020 tarihinde saat 20:00’de RDKM’de perdelerini aralayacak. Oyunun biletleri ise Yalova Kitapevi’nden temin edilebilecek.

Oyunun konusunu ise şu şekilde özetlemek mümkün;  Baran, aşık olduğu Cansu’yu ikna etmek için çeşitli yollara başvurur. Kendini olduğundan başka birisi gibi gösteren Baran, sonunda amacına ulaşır. Aslında ikisi farklı dünyaların insanlarıdır. Cansu okumayı seven, kültürel etkinliklerden oluşan birisi iken, Baran ise devamlı at yarışı oynayan, Aşk-ı Memnu kitabını gördüğünde, “Aaa bu dizinin kitabı mı çıkmış…” diyen biridir.  İkili evlenir. Peki Baran’ın yalanları ortaya çıkınca neler olur? Cevabı sahnede.

Kurgusu, dekoru, ışık oyunları ve Haldun Dormen’in inanılmaz dokunuşları ile bu oyun çok güldürüyor. Yerlerinizi alın, komedi başlıyor.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle