“Sağlık Çalışanları Özverili Bir Çalışma Ortaya Koyuyor”

“Sağlık Çalışanları Özverili Bir Çalışma Ortaya Koyuyor”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yalova İl Başkanı Namık Öz, Yalova Devlet Hastanesi Başhekimi Uz. Dr. Recep Hacı’yı ziyaret etti.

Öz, “Pandemi sürecinde ülkenin her yerindeki sağlık çalışanlarımız gibi Yalova’da ki sağlık çalışanlarımız da özverili bir çalışma ortaya koyuyor” dedi.

Yalova Devlet Hastanesi’ni ziyaret eden MHP Yalova İl Başkanı Namık Öz hastaneye gelişinde Yalova Devlet Hastanesi Başhekimi Uz. Dr. Recep Hacı tarafından kapıda karşılandı. Hacı’nın makamına geçen MHP Yalova İl Başkanı Namık Öz ve yönetim kurulu üyeleri sağlık çalışmaları hakkında Hacı’dan bilgiler aldılar. Pandemi sürecinin halen sürdüğü ülkede Yalova’nın da bundan payını aldığını dile getiren Öz, “Pandemiden en az etkilenen ülkeler arasında yer alan Türkiye bu süreci en kontrollü götüren ülke de oldu. Dünya Sağlık Örgütü ve birçok ülkede bunu dile getirerek ülkemizin sağlık alanında yakaladığı başarıyı ortaya koydu. Bunun altında ise elbette ki sağlık çalışanlarımızın özverili çalışmaları yatıyor. Ben ülkenin her noktasındaki sağlık çalışanlarımız gibi Yalova’da da gece gündüz demeden insanlarımızı bu hastalıktan kurtarmak adına mücadele eden sağlık çalışanlarımızı kutluyorum. Sizlerin özveriniz milletimizin bu salgından çok daha az etkilenmesini sağlamıştır” dedi.

Namık Öz poliklinik çalışmaları ve 400 yataklı Yalova Devlet Hastanesi konusunda da Yalova Devlet Hastanesi Başhekimi Uz. Dr. Recep Hacı ile görüş alışverişinde bulundu. Ziyarette Öz’e Türkiye Kamu-Sen Yalova İl Başkanı Mustafa Deviren, Türk Sağlık-Sen Yalova Şube Başkanı Semih Kızılkaya ve MHP İl Başkan Yardımcısı Ortaç Gop da eşlik ettiler.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle