Özel’den Topaloğlu’na, “Hayırlı Olsun” Ziyareti

Özel’den Topaloğlu’na, “Hayırlı Olsun” Ziyareti

Memleket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Yalova Milletvekili Özcan Özel Yalova Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu’nu ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Yalova Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Göksel Topaloğlu tebrikleri kabulünü sürdürüyor. Bu kapsamda Memleket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Yalova Milletvekili Özcan Özel, Memleket Partisi Yalova il Başkanı Ertan Şener ve il yönetimini kabul eden Topaloğlu ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti. Yalova ve Yalova’da süren çalışmalarla ilgili olarak bilgiler veren Topaloğlu konuklarına ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.
Yalova Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu’na görevinde başarılar dileyen Memleket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Yalova Milletvekili Özcan Özel ise gerek parti çalışmaları ve gerekse il hakkında bilgiler vererek görevinde başarı dileklerini iletti. Yalova Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu, Memleket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Yalova Milletvekili Özcan Özel ve Memleket Partisi Yalova il Başkanı Ertan Şener daha sonra bir süreliğine daha görüş alışverişinde bulundular.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle