Öz’den Rektör Cebeci’ye Ziyaret

Öz’den Rektör Cebeci’ye Ziyaret

Yalova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Suat Cebeci, MHP Yalova İl Başkanı Namık Öz ve yönetim kurulu üyelerini makamında ağırladı.

MHP Yalova İl Başkanı Namık Öz Yalova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Suat Cebeci’yi makamında ziyaret ederek üniversitede süren çalışmalar ve pandemi nedeniyle online olarak yapılabilen eğitim ve öğretim faaliyetleri hakkında bilgiler aldı.

Yalova Üniversitesi hakkında konuklarına bilgi veren Rektör Cebeci pandemi nedeniyle üniversitelerde de yüz yüze eğitimin sürdürülemediğini online olarak eğitimleri sürdürüldüklerini dile getirdi. Öğrenci sayıları yeni açılan fakülteler ve açılması düşünülen fakültelerle ilgili de bilgi veren Cebeci ziyaretleri için Namık Öz ve beraberindekilere teşekkür etti.

Yalova Üniversitesi’nin bu kent için taşıdığı öneme değinen MHP Yalova il Başkanı Namık Öz ise, “Üniversiteler kentlerin gelişiminde önemli bir rol üstleniyorlar. Yalova Üniversitesi de ilimizin gelişimi için önemlidir. Biz Üniversitemizin hızla gelişmesi ve istenen noktaya ulaşması için elimizden gelen tüm desteği verdik vermeye de devam edeceğiz” dedi.

MHP Yalova İl Başkanı Namık Öz ve yönetim kurulu üyeleri daha sonra Rektör yardımcısı Prof. Dr. Fehime Jülide Hızal’ı da ziyaret ettiler.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle