Özdağ’a Geçmiş Olsun Dileklerini İlettiler

Özdağ’a Geçmiş Olsun Dileklerini İlettiler

Geçtiğimiz günlerde saldırıya uğrayan Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ'ı ziyaret eden Gelecek Partisi Yalova İl Yöneticileri olaydan duydukları üzüntüyü ve geçmiş olsun dileklerini ilettiler.

Cuma namazına gitmek için evinden çıkan Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Selçuk Özdağ sopalı 5 kişilik bir grubun saldırısına uğramıştı. Yaralanarak hastaneye kaldırılan ve tedavi edilen Özdağ’ı parti genel merkezinde ziyaret eden Gelecek Partisi Yalova İl Yöneticileri Mehtap Ensarioğlu, Selda Gülçiftçi ve Gürcan Akyel yaşanan saldırıdan duydukları üzüntüyü vurgulayarak geçmiş olsun dileklerini ilettiler. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Özdağ ise saldırı ve sonrasında başlatılan hukuki süreçle ilgili konuklarına bilgiler aktardı.

Yalova’da ki çalışmalarla ilgili olarak Manisa Milletvekili ve Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Selçuk Özdağ'a bilgiler aktaran İYİ Parti Yalova heyeti, mart ayında yapılması planlanan Gelecek Partisi Yalova İl Kongresi’ne Özdağ’ı davet ettiler.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle