Ödemiş Fuarına “GAYE” Damgası

Ödemiş Fuarına “GAYE” Damgası

Ödemiş Süs Bitkileri Fuarı’na katılan Yalovalı çiçek üreticisi Gaye Süs Bitkileri burada açtığı stantla ilgi odağı oldu. Stanttı Türkiye ve yurtdışından gelen birçok firma ziyaret etti.

Ödemiş Süs Bitkileri Fuarı ulusal ve uluslararası birçok firmayı bir araya getirdi. Bu kapsamda fuara katılan Gaye Süs Bitkileri de açtığı stantla Yalova ve Yalova’da ki çiçekçilik hakkında ziyaretçilerine bilgiler verdi. Yalova’da Kurulu bulunan ve Türkiye’de ki tek ve en büyük kümelenme modeli olarak adlandırılan Garden A.Ş hakkında da konuklara bilgiler verildi.

Stanttı çok sayıda kişi ziyaret etti. Gaye Süs Bitkileri Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Okul’un da bulunduğu stanttı SÜSBİR Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Dündar, TÜRKTOB Yönetim Kurulu Başkanı Savaş Akcan ve SÜSBİR Yönetim Kurulu Üyeleri de gezdiler. Okul’dan çalışmalar hakkında bilgiler alan ziyaretçiler görüş alışverişinde de bulundular. Fuarın çok başarılı geçtiğini dile getiren Abdullah okul, “Fuarda açtığımız stant büyük ilgi gördü. Çok sayıda ziyaretçiyi ağırladık. İş görüşmelerinin yanı sıra ilimizdeki çiçekçilik faaliyetlerini anlatma imkanı bulduğumuz için çok mutlu olduk” dedi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle