Nazlıaka Partiye Katılanlara Rozet Taktı

Nazlıaka Partiye Katılanlara Rozet Taktı

Yaşam Hak Projesi’nin tanıtımı için Yalova’ya gelen CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka, Çınarcık ilçesinde partiye katılan 18 kişiye rozetlerini taktı.

CHP Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Parti Meclis Üyesi Aylin Nazlıaka CHP Genel Merkez Kadın Kolları Yardımcısı Necla  Kaçan CHP Çınarcık İlçe Teşkilatını ziyaret ettiler. CHP Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Parti Meclis Üyesi Aylin Nazlıaka'ın ziyaretinde, CHP Yalova İl Başkanı Mehmet Gürel, İlçe Başkanı Ali Zara, Çınarcık Eski Belediye Başkanı Avni Kurt, Koruköy Belediye Başkanı Kamil Yaman, Yalova İl Kadın Kolları Başkanı Meryem Ataç, Yalova Merkez İlçe Başkanı Erdem Doğancı, Yalova Merkez İlçe Kadın Kolları İlknur Sadıkoğlu, Koruköy Belde Başkanı Volkan Yaman, Koruköy Kadın Kolları Başkanı Ayten Bal, Belediye Meclis Üyeleri ve partiler de katıldılar.

Nazlıaka CHP İlçe Teşkilatında düzenlenen törende partiye katılan 18 kişiye de rozetlerini taktı. CHP’nin ilk seçimde iktidara geleceğini ifade eden Nazlıaka, “Bir kehanette bulunmuyoruz. Ortada olan bir gerçek var. Artık halkımız AKP’den bıktı. Hakkaniyetin, hukukun egemen olduğu bir yönetim istiyor. Bunu sağlayacak tek partinin de CHP olduğunu biliyor” diye konuştu.

CHP Çınarcık İlçe Başkanı Ali Zara'da Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Aylin Nazlıaka'ya Çınarcık ilçeye ve ilçe teşkilatına yapmış olduğunuz ziyaretten dolayı teşekkür etti.

 

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle