“Muhtarlık Müessesesini Önemsiyoruz”

“Muhtarlık Müessesesini Önemsiyoruz”

Gelecek Partisi Yalova Merkez İlçe Başkanı Cengiz Bütün, Dere Mahallesi Muhtarı Faize Demir Kahraman’ı makamında ziyaret ederek mahalle ve mahallenin sorunları hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Gelecek Partisi il genelindeki ziyaretlerini sürdürüyor. Bu kapsamda Gelecek Partisi Yalova Merkez İlçe Başkanı Cengiz Bütün, Dere Mahallesi Muhtarı Faize Demir Kahraman’a konuk oldu. Konuklarını makamında ağırlayan Kahraman ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek mahalle hakkında bilgiler verdi. Gelecek Partisi Yalova Merkez İlçe Başkanı Cengiz Bütün muhtarların üstlendiği görevin önemine vurgu yaparak, “Halkımızın devletle buluştuğu ilk nokta muhtarlıklardır. Öte yandan mahalledeki tüm sorun, sıkıntı ve dillendirilmeyen birçok soruna da vakıf olan muhtarlarımız bu sorunların çözümünde de her zaman en büyük paya sahip olurlar. Biz Gelecek Partisi olarak Muhtarlık müessesesini bu nedenle çok önemsiyoruz” dedi.
Ziyarette Gelecek Partisi Yalova Merkez İlçe Yöneticileri Gönül Uysal, Lâle Ertaş, Ertan Kaya, Engin Mengüverdi ve Metin Fitoz da hazır bulundular. Gelecek Partisi Merkez İlçe Başkanı Cengiz Bütün ziyaretin anısına Dere Mahallesi Muhtarı Faize Demir Kahraman'a çiçek sundu.

 

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle