“Muhtarların Sorunlarını Biliyoruz”

“Muhtarların Sorunlarını Biliyoruz”

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Yalova İl Başkanı Mehmet Demirhan Yalova Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Kandemir’i ziyaret etti.

Muhtarların yaşadıkları sorunların bilincinde olduklarını dile getiren Demirhan, “Muhtarlarımızın sonuna kadar yanındayız” dedi.

DEVA Partisi İl Başkanı Mustafa Kandemir ve yönetim kurulu üyeleri ziyaretlerini sürdürüyor. Bu kapsamda Yalova Muhtarlar Derneği Başkanı ve Süleymanbey Mahallesi Muhtarı Mustafa Kandemir’i makamında ziyaret eden DEVA Partisi Başkanı Demirhan çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Muhtarların yaşadıkları sorunları çok iyi bildiklerini vurgulayan Demirhan, “Parti olarak toplumun her kesiminin sorunlarının çözümüne yönelik politikalarımız var. Dolayısıyla muhtarlarımızın yaşadıkları sorunları da biliyoruz. Muhtarlarımız halkımızın devletle buluştuğu noktalardır. O nedenle sizlerin sorunlarınızdan arındırılmanız da devletle vatandaşın buluşmasının daha sağlıklı bir şekilde gerçekleşmesi adına önemlidir” dedi.  

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Yalova Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Kandemir ise DEVA Partisi Başkanı Mehmet Demirhan ve yönetim kurulu üyeleri ile görüş alışverişinde bulundu.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle