Minibüs Seferleri Gece 21.00’den Sonra Yapılmayacak

Minibüs Seferleri Gece 21.00’den Sonra Yapılmayacak

Yalova Minibüsçüler Odası Başkanı Erhan Baş, gece 24:00’e kadar süren minibüs seferlerinin kısa bir süre önce 22:00’de sona ereceğini duyurmuştu. Ancak alınan son kararla seferlerin gece 21:00’de sona ereceği belirtildi.

Corona Virüs tedbirleri kapsamında vatandaşlar da evlerinden çıkmıyor. Bu durum toplu taşımayı da etkiliyor. Belirli bir saatten sonra sokaklarda neredeyse insan kalmadığını dile getiren Yalova Minibüsçüler Odası Başkanı Erhan Baş, “Vatandaşlarımız Corona Virüs tedbirlerine uyuyor. Buna bağlı olarak geceleri yolcu sayılarında da ciddi bir düşüş oldu. Biz de gece 24:00’e kadar süren seferlerimizi en son sefer gece 21:00’de olacak şekilde yeniden düzenledik. Vatandaşlarımızın bu durumdan mağdur olmamaları için dikkate almalarını öneriyoruz” dedi.

Baş, minibüslerde Corona Virüs ilaçlamalarının da periyodik olarak yapıldığına dikkat çekerek, “Toplu taşımayı kullanan vatandaşlarımızı da düşünerek araçlarımızı periyodik olarak ilaçlıyoruz. Bu konuda da vatandaşlarımızın müsterih olmalarını istiyoruz” diye konuştu.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle