MHP’den Laçin’e “Hayırlı Olsun” Ziyareti

MHP’den Laçin’e “Hayırlı Olsun” Ziyareti

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yalova İl Başkanı Namık Öz, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Yalova Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Arif Laçin’i makamında ziyaret ettiler.

Yalova Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Arif Laçin, MHP Yalova İl Başkan Namık Öz ve yönetim kurulu üyelerini makamında konuk etti. Laçin’e görevinde başarılar dilemek için bir hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdiklerini dile getiren MHP Yalova il Başkanı Namık Öz, “Yalova Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü geniş bir yelpazede halkımıza hizmet sunuyor. Bu anlamda biz de müdürlüğümüzün ve yeni atanan müdürümüz Arif Laçin’in gerek müdür yardımcılığı ve gerekse müdürlüğü süresinde ne gibi başarılı çalışmalara imza attığını takip ediyoruz. Başarılı çalışmalarının bundan sonra da devam edeceğine olan inancımız tamdır. MHP olarak müdürlüğümüz ile koordine içerisinde olmayı sürdüreceğiz” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Yalova Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Arif Laçin ise MHP Yalova İl Başkanı Namık Öz ve beraberindekilere çalışmalar hakkında bilgi verdi. Öz ve Laçin daha sonra bir süre daha görüş alışverişinde bulundular.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle