MHP Termal’de, “Kösem”le Devam Dedi

MHP Termal’de, “Kösem”le Devam Dedi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Termal İlçe Teşkilatı olağan kongresini gerçekleştirdi. Kongrede Murat Kösem yeniden başkanlığa seçildi.

İlçe kongrelerini sürdüren MHP Yalova İl Teşkilatı bu kapsamda Termal İlçe Teşkilatının olağan kongresini de başarıyla tamamladı. Murat Kösem başkanlığındaki tek listenin aday olduğu kongre divanın teşkili ile başladı. Divan başkanlığını MHP Yalova İl Başkanı Namık Öz’ün yaptığı kongrede faaliyet ve gelir gider raporları okunarak onaylandı. Ardından partililere hitap eden MHP Yalova İl Başkanı Namık Öz, “İlçelerde ki kongrelerimizi tam bir şölen havasında gerçekleştirdik. Kongre sürecimizi tamamladıktan sonra hız kesmeden çalışmalarımıza devam edeceğiz. 2023 yılında gerçekleşecek olan seçimler için daha şimdiden çalışmaya başlayacak ve o gün hazır olarak sandığa gideceğiz. Ben İl, ilçe, belde teşkilatlarımıza güveniyorum. Kendisini MHP’li hisseden tüm kardeşlerimin de özveri ile çalışacağına olan inancım tamdır” dedi.

Ardından sandık başına giden MHP Termal İlçe Teşkilatı üyeleri Murat Kösem’i yeniden başkanlığa seçtiler. Seçim sonrasında üyelere teşekkür eden MHP termal İlçe Başkanı Murat Kösem ise, “Bana verilen bu görevin bilincindeyim. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da durmadan, yorulmadan, usanmadan çalışacağım. Bu süreçte bana destek veren teşkilatıma da çok teşekkür ederim” diye konuştu.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle