Meliha Akyol’dan Tutuk’a Ziyaret

Meliha Akyol’dan Tutuk’a Ziyaret

AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol, Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk’u makamında ziyaret ederek yapılan çalışmalar, ihtiyaçlar ve 2021 yılında yapılacak olan yatırımlarla ilgili görüş alışverişinde bulundu.

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol ve AK Parti Merkez İlçe Başkanı Umut Güçlü’yü makamında ağırladı. Ziyarette belediye çalışmaları hakkında konuklarına bilgiler aktaran Tutuk, “Belediyemiz hızla elini ayağını bağlayan borç yükünden kurtuluyor. İlimizde altyapı ve yol yapımları anlamında da ciddi çalışmalara imza attık. Yıllardır çözüm bekleyen sorunlar kısa süreler içerisinde çözüme kavuşturuldu. 2021 yılında da yatırımlarımızı ve çalışmalarımızı katlayarak sürdüreceğiz” dedi.

Yalova Belediyesi’nin AK Parti’ye geçmesi ile birlikte ilin sorunlarına çözüm üreten halkın taleplerine yanıt veren bir hale dönüştüğünün altını çizen AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol ise, “Biz halka hizmeti hakka hizmet kabul eden bir anlayıştan geliyoruz. Bu amaca uygun olarak çalışıyor ve bunu yaparken ihtiyaç duyduğumuz gücü ve desteği de halkımızdan alıyoruz. Yalova Belediyesi de AK Parti’ye geçmesinin ardından ciddi bir atılım yaptı. Bunu görüyor ve mutluluk duyuyoruz” diye konuştu.
Ziyarette Yalova Belediyesi’nde yaşanan dolandırıcılık davası ve son olarak ortaya çıkan 8 arsanın icra yoluyla satılmasına rağmen alacaklının borç hanesinden düşülmemesi konuları da konuşuldu. Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol ve AK Parti Merkez İlçe Başkanı Umut Güçlü bir süre daha görüş alışverişinde bulundular.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle