Mag’lardan, “Hayırlı Olsun” Ziyareti

Mag’lardan, “Hayırlı Olsun” Ziyareti

Yalova Mahalle Afet Gönüllüleri Derneği (MAG-DER) Başkanı Sabri Karaçam ve dernek yöneticileri Yalova İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu’nu makamında ziyaret ederek görevinde başarılar dilediler.

Yalova Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu, MAG-DER Başkanı Sabri Karaçam ve yönetim kurulu üyelerini makamında ağırladı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Topaloğlu, “Yalova fay hattı üzerinde olan ve 17 Ağustos Marmara Depremi’nde büyük acılar yaşamış bir il. O nedenle halkın olası afetlere karşı bilinçlenmesi ve hazır olması önemli. Bu kapsamda Yalova MAG-DER çok önemli bir görev üstleniyor. Halkın afetlere hazır hale getirilmesi için özverili bir çalışma ortaya koyduğunuzu biliyorum ve bu çabalarınızdan dolayı da sizleri gönülden kutluyorum” dedi.

Yalova İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu’na görevinde başarılar dileyen MAG-DER Başkanı Sabri Karaçam ise dernek çalışmaları, pandemi süreci ve bundan sonraki planlamalar hakkında bilgiler verdi. Yalova Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu, MAG-DER Başkanı Sabri Karaçam ve yönetim kurulu üyelerini Yalova ve ülke gündemi ile ilgili bir süre daha görüş alışverişinde bulundular.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle