Kaçar’dan Kuran Kursu Öğrencilerine Hediye

Kaçar’dan Kuran Kursu Öğrencilerine Hediye

Tavşanlı Belediye Başkanı Mücahit Kaçar, Diyanet İşleri Başkanlığınca düzenlenen “Yaz Kur’an Kursları” kapsamında camiye giden öğrencileri ziyaret ederek çeşitli hediyeler verdi.

Tavşanlı Belediye Başkanı Mücahit Kaçar, Diyanet İşleri Başkanlığınca düzenlenen “Yaz Kur’an Kursları” kapsamında görevli imam hatipler ve öğrencilerle bir araya geldi. Burada çocuklarla sohbet eden Başkan Kaçar, kendilerine çeşitli hediyeler verdi.

Hediye dağıtımı sonrası konuşan Tavşanlı Belediye Başkanı Mücahit Kaçar, Kur’an kursundaki öğrencileri sevindirmek ve motivasyonlarını sağlamak amacıyla ziyaret ettiklerini belirtti. Başkan Kaçar, “Okulların tatil olmasıyla birlikte Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından başlatılan Kur’an kursu seferberliği çerçevesinde birçok öğrenci Kur’an-ı Kerimi öğrenmek için buraya geldi. Bizler de Tavşanlı Belediyesi olarak bu çocuklarımızı ziyaret ettik. Ziyaret kapsamında çocuklarımızı teşvik etmek, sevindirmek ve motivasyonlarını artırmak amacıyla kendilerine küçük hediyeler takdim ettik” dedi.

Minik çocuklar ise hediye almanın mutluluğunu yaşarken, kendilerine hediyeleri bizzat takdim eden Tavşanlı Belediye Başkanı Mücahit Kaçar’a teşekkür ettiler.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle