Kaçar’a Ak Parti Rozeti Takıldı

Kaçar’a Ak Parti Rozeti Takıldı

AK Parti’ye geçen Tavşanlı Belediye Başkanı Mücahit Kaçar’a Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında telekonferansla gerçekleşen 138.Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’nda AK Parti rozeti takıldı.

Saadet Parti ile seçime giren ve Tavşanlı Belediye Başkanı seçilen Mücahit Kaçar bir süre sonra aldığı bir kararla AK Parti saflarına geçmişti. Kaçar 03 Temmuz 2020 Çarşamba günü Ankara’da gerçekleştirilen 138.Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’na da katıldı. AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar, AK Parti Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk ve AK Parti Milletvekilleri Ahmet Büyükgümüş ve Meliha Akyol ile birlikte toplantıda yer alan Kaçar’a Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın konuşması sonrasında AK Parti Rozeti takıldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Astana görüşmeleri nedeniyle telekonferansla katıldığı toplantıda Kaçar’ın yakasına rozeti AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş taktı.

AK Parti’de olmaktan büyük bir mutluluk duyduğunu belirten Kaçar ise, “Tavşanlı beldemiz de bundan sonra AK Parti’nin belediyecilik ve hizmet anlayışı ile tanışacak” diye konuştu.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle