İnsan Ticaretiyle Mücadele Koordinasyonu Toplandı

İnsan Ticaretiyle Mücadele Koordinasyonu Toplandı

Yalova İnsan Ticaretiyle Mücadele Koordinasyon İl Komisyonu Toplantısı Yalova Valisi Muammer Erol başkanlığında gerçekleştirildi.

Yalova İnsan Ticaretiyle Mücadele Koordinasyon İl Komisyonu Toplantısı Yalova Valiliği Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi. Yalova Valisi Muammer Erol’un başkanlık ettiği toplantıya  

Yalova Belediye Başkan Yardımcısı Volkan Dadaloğlu, Yalova Cumhuriyet Savcısı Tayfun Karataş, İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu, İl Jandarma Komutanı Mustafa Bakçepınar, İl Sağlık Müdürü Emrah Eray, Yalova Baro Başkanı Fedayi Doğruyol, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Arif Laçin, Sosyal Güvenlik İl Müdürü Mehmet Salih Aydın, İl Milli Eğitim Müdür Vekili Sıddık Badıllı, İl Kültür ve Turizm Müdürü Şeref Tali, Çalışma ve İş Kurumu Müdür Vekili Sami Arabacı, İl Gümrük Müdürlüğünden Kaçakçılık ve İstihbarat Bölge Amiri Hikmet Aksoy katıldı. Toplantıda Yalova İl Göç İdaresi Müdür Vekili Emre Korkmaz, insan ticaretiyle mücadele ve mağdurların korunması ve Yalova İl Göç İdaresi Müdürlüğü’nün görev ve sorumluluğu ile ilgili kurum ve kuruluşlar ile yürütülen ve planlanan işbirliği ve koordinasyon konularında bir sunum gerçekleştirdi. Kurum ve Kuruluşların katılımı ile gerçekleşen toplantıda insan ticaretini önlemeye ve mağdurlarının korunmasını sağlamaya yönelik kararlar alındı.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle