İnce, Sönmez’i Kutlamak İçin Yalova’ya Geldi

İnce, Sönmez’i Kutlamak İçin Yalova’ya Geldi

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, ülke genelindeki ilk kongreyi gerçekleştiren teşkilat olan Memleket Partisi Yalova Merkez İlçe Teşkilatını ziyaret ederek başkanlığa seçilen Tamer Sönmez’i tebrik etti.

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce Yalova’ya gelerek, Elmalık Köyü’ndeki evinde stres attı. Bu esnada partisinin Yalova İl Başkanlığı’nı da ziyaret eden İnce’yi Memleket Partisi Yalova il Başkanı Ertan Şener karşıladı. Ülkede ilk kongreyi yapan teşkilat olan Memleket Partisi Yalova Merkez İlçe Teşkilatı’nın başkanlığına seçilen Tamer Sönmez ve yönetimini kutlayan İnce, parti çalışmaları hakkında teşkilat mensuplarına bilgiler verdi. Gerçekleşen il açılışları ve burada partiye gösterilen ilgiden de mutlulukla bahseden İnce, “Memleket Partisi daha şimdiden halkın umudu oldu” dedi.

Halktan gördüğü yoğun ilginin kendisini daha da çok motive ettiğini vurgulayan İnce, teşkilatlanmanın hızla devam ettiğinin altını çizdi. AK Parti’den, CHP’den, MHP’den ümidi kesenlerin Memleket Partisi saflarına katılmaya başladıklarına da vurgu yapan İnce, durmaksızın çalışmaya devam edeceklerini ifade etti.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle