“İlçenin Menfaatlerinin Takipçisi Olacağım”

“İlçenin Menfaatlerinin Takipçisi Olacağım”

Armutlu eski Belediye Başkanı Mehmet Birkan yeni oluşan belediye yönetimine görevinde başarılar diledi. Halkın tercihine saygılı olduğunu belirten Birkan, “Ancak unutulmamalıdır ki ilçemin menfaatlerinin takipçisi olacağım” dedi.

Yerel seçim sonrasında bir açıklama yapan Armutlu eski Belediye Başkanı Mehmet Birkan seçimi kazanan MHP adayı Mustafa Tokat’a başarılar diledi. Halkın tercihine her zaman saygılı olduğunu demokrasinin gereğinin de bu olduğuna dikkat çeken Birkan, “Armutlu hemşehrilerim, bir yerel seçim süreci yaşadık. Bu süreçte bizimle beraber yürüyen, davaya ve bizlere inanan veya kendi siyasi davasına inanan, seçimi kazanan veya kaybeden tüm seçmenlere saygılarımı şükranlarımı sunuyorum. Seçim sürecinde üzdüğüm veya kırdığım varsa haklarını helal etsinler. Benim hakkım varsa da helal olsun. Ancak, kendi nefisleri, ihtirasları ve kinleri karşısında ezilip, kendi çıkarları için mücadele edenleri bu saygıdeğer seçmenlerimizden ayrı tutmak istiyorum. Sözlerim asla siyasi mücadele edenlere değildir. Demokrasiye ve halkımızın iradesine saygım sonsuzdur. Seçilen arkadaşımızı, tüm meclis üyelerimizi, il genel meclis üyelerimizi, muhtarlarımız ve azalarını tebrik ediyorum. Nasıl üç dönem seçilip başarılı ve dürüstçe hizmet ettiysek bundan sonra da ilçemiz adına Ak Parti çatısı altında hizmet etmeye her platformda devam edeceğimin bilinmesini isterim. Mecliste ilçemiz adına yararlı olan işlere arkadaşlarımız destek vereceklerdir. Ancak verilen vaadlerin yerine getirilmemesi durumunda ve ilçemizin aleyhine olan durumlarda muhalefetin nasıl yapılacağını da göstermekten çekinmeyeceğimizin bilinmesi gerekir.

Seçim süresince ihanet, iftira, fitne, sadakat ve dostluğu da görmüş olduk. Kendi beklentileri için oy kullananlar umarım umduklarını bulurlar. Süreç içerisinde inanarak bizimle yürüyen ilçe başkanıma, dava arkadaşlarıma ve özellikle genç kardeşlerimize saygı ve şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle