“Hizmet Var Durmak Yok”

“Hizmet Var Durmak Yok”

Kazım Karabekir Mahallesinde incelemede bulunan Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk ve AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar vatandaşları dinlediler.

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk ise, “Mahallelerimizin taleplerini karşılamak, sorunlarını ortadan kaldırmak adına var gücümüzle çalışıyoruz. Hizmet var, durmak yok” dedi.

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk ve AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar kelimenin tam anlamıyla durmak bilmeden çalışıyor. Halkla buluşan, vatandaşların acıları ve mutluluklarına ortak olan Tutuk ve Bahatar saha çalışmalarına da hiç ara vermiyor. Bu anlamda mahalle mahale dolaşan il merkezi ve mücavir alanlarda neredeyse ayak basmadık yer, sıkmadık el bırakmayan Tutuk ve Bağatar vatandaşların sorunlarını dinleyip bu doğrultuda mahallelerde atılacak olan adımları planlıyorlar. Son olarak Kazım Karabekir Mahallesi’nde vatandaşlarla buluşan Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk ve AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar’a Kazım Karabekir Mahallesi Muhtarı Recep Polat eşlik etti. Mahallede yaşanan sorunları yerinde gören Tutuk ve Bağatar talepleri de bizzat vatandaşlardan dinlediler. Mahallelerin sorunlarının karşılanması, buraların taleplerinin karşılanması için ellerinden gelen tüm gayreti gösterdiklerini vurgulayan Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, “Her mahallemize eşit hizmet sunmak, sorunların ortadan kaldırılmasını sağlamak, talepleri yerine getirmek bizim en öncelikli işimiz. Biz oturduğumuz makamın hizmet makamı olduğunu biliyor ve bunun sorumluluğu ile hareket ediyoruz. Görevi devraldıktan sonra her mahallemize onlarca defa gittik. Burada vatandaşlarımızı dinledik. Yapılan çalışmaları denetledik. Mahallelerimizin taleplerini karşılamak, sorunlarını ortadan kaldırmak adına var gücümüzle çalışıyoruz. Hizmet var, durmak yok” diye konuştu.
Vatandaşlar ise Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk ve AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar’a kendilerini dinledikleri ve sorunlara çözüm üretmeye çalıştıkları için teşekkür ettiler.

 

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle