Hayvanları Koruma Derneği Açıldı

Hayvanları Koruma Derneği Açıldı

Koru Beldesinde Hayvanları Koruma Derneği açıldı. Düzenlenen törene Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer ve Koru Belediye Başkanı Kamil Yaman katılım gösterirken, kurdeleyi de birlikte kestiler.

Koru Hayvanları Koruma Derneği düzenlenen törenle açıldı. Etkinliğe Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer ve Koru Belediye Başkanı Kamil Yaman’ın yanı sıra çok sayıda hayvansever katılım sağladı. Vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaşan Başkan Soyer ve Yaman kurdeleyi birlikte keserek birlik ve beraberlik örneğini bir kez daha gösterdiler. 25 gönüllü vatandaşın destekleriyle faaliyete geçen dernek, bütün hayvanlara yönelik çalışmalar gerçekleştirecek.

Hayvanları Koruma Derneğini Başkanı Perihan Deil olurken, başkan yardımcısı da Handan Altınay Gūndengūne oldu. 25 gönüllünün destek verdiği dernekte etkin faaliyetlerin yürütüleceğini söyleyen dernek başkanı Perihan Deil, “Faaliyete geçmemiz ile birlikte Çınarcık ve Koru’da tek Hayvanları Koruma Derneğiyiz. Amacımız sokak hayvanlarına yardımcı olabilmek, onların beslenebilmesi, aşılanmasında, kısırlaştırılması ve bakımlarında elimizden gelen desteği vermek için bir araya geldik. Hiç bir maddi hüküm sürmüyoruz, hep beraber hayvanlar için bir çalışma içerisine girdik. Bütün halkımızdan da destek bekliyoruz. Buranın açılmasında bizlere emeği olan Koru Belediye Başkanımız Kamil Yaman’a çok teşekkür ediyoruz. Çınarcık Belediye Başkanımız Numan Soyer ile de bir görüştürme gerçekleştirdik. O da bizlere tam destek olacağını söyledi. Hayvanlar için yapılacak bu çalışmalarda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle