Gürel’den, “Hayırlı Olsun” Ziyaretleri

Gürel’den, “Hayırlı Olsun” Ziyaretleri

CHP Yalova İl Başkanı Mehmet Gürel kısa bir süre önce kongrelerini gerçekleştirerek yeni başkan ve yönetimlerini belirleyen Yalova Barosu ve Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Yalova Şubesi’ni ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini sundu.

Pandemi dolayısıyla getirilen kısıtlamalar kapsamında kongresini ertelemek zorunda kalan Yalova Barosu normal yaşama geçilmesi ile birlikte kongresini gerçekleştirerek yeni yönetimini belirlemişti. Mevcut Baro Başkanı Fedayi Doğruyol’un yeniden başkanlığa seçildiği Yalova Barosu’nu ziyaret eden CHP Yalova İl Başkanı Mehmet Gürel ve il yöneticileri kongre sonrası oluşan yönetime başarılar dilediler. Yalova Barosunun çalışmaları hakkında bilgiler veren Yalova Baro Başkanı Fedayi Doğruyol ziyaretten duyduğu memnuniyeti de ifade ederek, “Pandemi tedbirleri kapsamında ertelenen seçimleri gerçekleştirdik. Bu kapsamda sandık başına giden avukatlarımız bu görevi bir kez daha bize verdiler. Biz de aldığımız görevin öneminin bilinci ile bu dönemde de canla başla çalışacağız” diye konuştu.

Yalova Barosu’nun önemi ve yaptığı çalışmaların topluma yansımaları konusunda konuşan CHP Yalova İl Başkanı Mehmet Gürel ise, hukukun üstünlüğü ilkesine bağlı olarak görev yapan tüm avukatlara teşekkür etti.

Gürel, Koca’yı kutladı
CHP Yalova İl Başkanı Mehmet Gürel’in ikinci durağı ise Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Yalova Şubesi oldu. Kısa bir süre önce yapılan seçimde başkan seçilen Fahrettin Koca ve yönetimine, “Hayırlı olsun” dileklerini ileten Gürel, “Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Yalova Şubesi, kongresini tam bir hoşgörü ve demokrasi havasında gerçekleştirdi. Biz de bu süreci mutlulukla gözlemledik. Üyelerin seçimleri neticesinde Fahrettin Koca başkanlığında oluşan yeni yönetime başarılar diliyor ve kutluyoruz” dedi.
Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Yalova Şube Başkanı Fahrettin Koca ise, “Bizleri yalnız bırakmayan CHP yönetimine yürekten teşekkür ederiz. Bizler hizmet için bu göreve talip olduk. Bizden önce bu görevi başarıyla sürdüren Fikret Demir başkanımızdan devraldığımız bu bayrağı daha ilerilere taşıma azmindeyiz. Allah bizleri utandırmasın. Sizler de ziyaretiniz ve güzel dileklerinizle bizleri mutlu ettiniz ve onurlandırdınız” diye konuştu.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle