GP Merkez İlçe Teşkilatı Bütün’e Emanet

GP Merkez İlçe Teşkilatı Bütün’e Emanet

Gelecek Partisi (GP) Yalova Merkez İlçe Başkanlığı görevine Cengiz Bütün atandı. Bütün mazbatasını Gelecek Partisi İl Başkanı Kürşat Emre Çandır’dan aldı.

Genel Başkanlığı’nı Ahmet Davutoğlu’nun yaptığı Gelecek Partisi, Yalova’da teşkilatlanmayı hızla sürdürüyor. İl Başkanlığına Kürşat Emre Çandır’ın atanması sonrasında ilk olarak il yönetimini oluşturan parti şimdide merkez ilçe yapılanması için harekete geçti. Gelecek Partisi Genel Merkezi İl Başkanı Kürşat Emre Çandır’ın da görüşünü alarak partinin merkez ilçe başkanlığı görevine Cengiz Bütün’ü atadı. Bütün merkezden gönderilen mazbatasını ise partinin il binasında Gelecek Partisi Yalova İl Başkanı Kürşat Emre Çandır’dan aldı.

Cengiz Bütün kimdir ?

 1971 Yılında Ankara'da dünyaya gelen Cengiz Bütün, ilkokul, ortaokul ve liseyi Sivas'ta bitirmiştir. 1989 senesinde Yalova'ya taşınmış, halen Yalova Merkez'de ikamet etmektedir. İnşaat sektöründe çeşitli firmalarda görev yapmış olan Cengiz Bütün, halen serbest faaliyet göstermektedir. Spor kulüplerinde yöneticilik yapan, sivil toplum kuruluşlarında aktif görevler almış olan Bütün, evli ve 3 çocuk babasıdır.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle