“Gençlerimize Çok Güveniyoruz”

“Gençlerimize Çok Güveniyoruz”

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Yalova Gençlik Kolları tarafından düzenlenen gençlik buluşması toplantısına katılan DEVA Partisi Yalova İl Başkanı Mehmet Demirhan, “Geleceğimizin teminatı olan gençlerimize çok güveniyoruz” dedi.

DEVA Partisi Yalova Teşkilatı gençlere yönelik eğitim çalışmalarına hız verdi. Bu kapsamda DEVA Partisi İl Binası’nda düzenlenen gençlik buluşmasına katılan DEVA Partisi Kurucu İl Başkanı Mehmet Demirhan, Gençlik Çalışmaları Başkanı Mehmet Akif Balcan’dan bilgiler aldı. Burada gençlere de hitap eden Demirhan, “Gençler geleceğimizin güvencesidir. Bizler her zaman gençlerin siyasette etkin rol almasının önemine inandık. Bu nedenle de gençlerimize her zaman aktif görevler veriyoruz. Bu ülkenin gençlerin dinamizmi ve enerjisine ihtiyacı vardır. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da gençlerimizle birlikte yürüyeceğiz. Bizler gençlerimize çok güveniyoruz” dedi.

Gençlik buluşmasına ayrıca, Merkez İlçe Gençlik Çalışmaları Başkanı Burak Üstün, İl Teşkilat İşleri Başkanı Ünsal Akbay, İl Kurumsal İletişim, Tanıtım ve Halkla İlişkiler Başkanı Burak Demir de katıldılar.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle