“Gençlere İnanıyor Ve Güveniyoruz”

“Gençlere İnanıyor Ve Güveniyoruz”

AK Parti Yalova Gençlik Kolları tarafından düzenlenen kahvaltıya katılan AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar, “Gençlerimize inanıyoruz ve güveniyoruz” dedi.

Normal hayata geçişin ilk yasaksız Pazar gününde AK Gençler düzenlenen kahvaltıda bir araya geldiler. Etkinlikte AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar da gençleri yalnız bırakmadı. Gençlerle kahvaltı yapan ve çalışmalarla ilgili sohbet eden Bağatar, “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın gençlere duyduğu güven ortadadır. Partide genç kadroların görev almasını her zaman destekledi ve bu yönde bizlere de talimatlar verdi. Yalova teşkilatımız da da gençlerimiz aktif görevler üstleniyorlar. Ortaya koydukları başarılı çalışmalarla da Cumhurbaşkanımızın yanılmadığını net olarak ortaya koyuyorlar. Bizler gençlerimize inanıyoruz ve güveniyoruz. Büyük Türkiye’nin inşasında sizlerin enerjinize, dinamizminize ihtiyacımız var” dedi.
Gençlerle uzun uzun sohbet eden AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar önümüzdeki süreçte hayata geçirilecek projeler ve çalışmalar hakkında da görüş alışverişinde bulundu.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle