Gelecek Partisi'nden, Yalovaspor'a Baklava Dopingi

Gelecek Partisi'nden, Yalovaspor'a Baklava Dopingi

Yalovasporlu futbolcu ve teknik kadroyu idmanda ziyaret eden Gelecek Partisi Yalova İl Başkanı Kürşat Emre Çandır ve yönetim kurulu üyeleri oyunculara baklava ikram etti.

3. Lig 2. Grupta mücadele eden Yalovaspor’u idmanda ziyaret eden Gelecek Partisi Yalova İl Başkanı Kürşat Emre Çandır, Gelecek Partisi Merkez İlçe Başkanı Cengiz Bütün ve yönetim kurulu üyeleri Yalovaspor Teknik Direktörü Murat Akan, Sportif Direktör İlkay Margırıçlı ve oyunculara başarı dileklerini ilettiler. Takımla ilgili bilgiler alan Gelecek Partisi Yalova İl Başkanı Kürşat Emre Çandır, pandemi süreci sebebiyle, karşılaşmaları tribünden izleme imkânı olmadığı için, taraftarımızın yeterli desteği veremediğini, bunun da takımı olumsuz yönde etkilediğini ifade etti. Çandır Yalova’nın kenetlendiğini, yönetim, teknik heyet ve sporcu kardeşlerimizin sonuna kadar arkasında olduğunu,  bu bilinçle ikinci yarıda başarı için var güçleriyle mücadele edileceğine olan inancın tam olduğunu da dile getirdi.

Yalovaspor Teknik Direktörü Murat Akan ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek konuklarına teşekkür etti. Ardından futbolcular ve teknik kadro kendilerine ikram edilen baklavaları yediler.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle