Gelecek Partisi Armutlu'da, Sahaya İndi

Gelecek Partisi Armutlu'da, Sahaya İndi

Armutlu ilçesinde gövde gösterisi yapan Gelecek Partisi esnaf ve vatandaş ziyaretleri gerçekleştirdi.

Armutlu’nun Yalova açısından çok önemli bir yeri olduğunu dile getiren Gelecek Partisi İl Başkanı Kürşat Emre Çandır ise, Armutlu’nun doğal güzelliklerinin korunması gerektiğini dile getirdi.

Gelecek Partisi Yalova İl Teşkilatı, Armutlu'da, halkla buluştu. İl Başkanı Kürşat Emre Çandır, Armutlu İlçe Başkanı Ali Yumak, Merkez İlçe Başkanı Metin Fitoz, İl Siyasi İşler Başkanı Recep Adıgüzel, İl Kültür Sanat Politikaları Başkanı Selda Gülçiftçi, Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Egemen Sarıalioğlu ve Armutlu İlçe Teşkilatı üyeleri, Armutlu'da vatandaşlarla bir araya geldi. Armutlu'nun, Yalova'nın turizminde çok önemli bir yere sahip olduğunu ifade eden İl Başkanı Kürşat Emre Çandır, altyapı sorunlarını çözmüş, doğal güzellikleri korunan, planlı bir yapılaşma ile büyüyecek bir Armutlu'nun, ideallerindeki Armutlu olduğunu ifade etti.

Armutlu esnafı ile de bir araya gelen Gelecek Partisi Teşkilâtı, esnafın sorunlarını da dinledi. Denizdeki müsilaj oluşumu ve pandemi sürecinin olumsuz etkilerine bağlı ekonomik sorunlarla birlikte, Armutlu'nun önceki senelere göre cazibesini kaybetmeye başladığını ifade eden Armutlu İlçe Başkanı Ali Yumak, yetkililerin acilen tedbir alması gerektiğini ifade etti.  Başkan Ali Yumak, vatandaşların Gelecek Partisi'ne olan teveccühünün de her geçen gün arttığının altını çizdi. Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof.Dr. Ahmet Davutoğlu'nun geçtiğimiz günlerde Armutlu'ya yaptığı ziyaretin halkımız tarafından memnuniyetle karşılandığını da ifade eden Yumak, Gelecek Partisi Kadroları olarak Armutlu'da, ilk seçimlerde başarılı olabilmek adına var güçleriyle çalıştıklarını, vatandaşlarla olan birebir görüşmelerle başarıya odaklandıklarını söyledi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle