Esnafa Bayram Ziyareti

Esnafa Bayram Ziyareti

AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar, Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk ve AK Parti Merkez İlçe Başkanı Umut Güçlü 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla esnafları ziyaret ederek bayrak ve maske hediye ettiler.

Yalova’da korona virüs tedbirleri kapsamında bu yıl 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nda görkemli törenler ve etkinlikler düzenlenmedi. Onu yerine sosyal mesafeye uyarak sade bir çelenk sunma töreni gerçekleştirildi. Ancak AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar, Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk ve AK Parti Merkez İlçe Başkanı Umut Güçlü bayramda esnafları unutmadı. Ziyaretler gerçekleştirerek esnafların bayramını ve kandilini de kutlayan Bağatar, Tutuk ve Güçlü esnaflara Türk Bayrağı ve maske hediye ettiler. Türkiye’nin aldığı önlemlerle dünyaya örnek olduğunu ve bu günlerin en kısa süre içerisinde atlatılacağını belirten AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar, “Devletimiz yaşanan salgınla mücadelesini etkili ve kararlı bir şekilde devam ettiriyor. Avrupa ve Amerika bile salgın karşısında çaresiz kalırken Türkiye ortaya koyduğu çalışmalarla dünyaya örnek oluyor. Bununla da kalmayarak dünyanın her köşesine yardımlar yapıyor. Biz güçlü bir ülkeyiz. Türk halkının virüsün ilk görüldüğü andan beri ortaya koyduğu kararlılık ve irade sayesinde salgının etkileri hızla azalıyor. Bu süreçte esnaflarımız da gerçekten çok önemli bir duruş ortaya koydular. Kısa süre içerisinde ülkemiz bu salgını atlatacak ve normalleşmeye başlayacaktır. Bu salgından en güçlü çıkan ülke Türkiye olacaktır. Bundan kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

Esnaflar da ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar, Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk ve AK Parti Merkez İlçe Başkanı Umut Güçlü’ye teşekkür ettiler.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle