Deva’dan Malatyalılara Ziyaret

Deva’dan Malatyalılara Ziyaret

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Yalova İl Başkanı Mehmet Demirhan Yalova Malatyalılar Derneği’ni ziyaret ederek parti çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

DEVA Yalova İl Başkanlığı halkla buluşmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Yalova Malatyalılar Derneği’ne konuk olan DEVA Partisi İl Başkanı Mehmet Demirhan ve yönetim kurulu üyeleri dernek başkanı Haydar Çelik tarafından karşılandı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Çelik, “Derneğimiz ilimizde yaşayan Malatyalıları tek çatı altında toplamak, kaynaşmayı sağlamak, gelenek ve göreneklerimizi Yalova’da da yaşatmak amacı ile kuruldu” dedi.

Hemşeri derneklerini önemine değinen DEVA Partisi İl Başkanı Mehmet Demirhan ise, “Kendi illerinin dışında yaşamak ve çalışmak zorunda olan vatandaşlarımız bu dernekler sayesinde hemşerileri ile bir araya gelebiliyorlar. O nedenle çok önemli bir görev üstleniyor” diye konuştu.

DEVA Partisi olarak toplumun her kesimini kucaklayan ayrıştırmayan, bölüştürmeyen, ötekileştirmeyen bir anlayışı ortaya koyacaklarını da dile getiren Demirhan, “İlimiz tam bir Türkiye mozaiğidir. Türkiye’nin her yerinden gelen insanlarımız burada yaşıyorlar. Hepsinin dertleri de elbette ki öncelikli olarak ekonomi. Biz ülkemizin de ilimizin de tüm sıkıntılarını çok iyi biliyoruz. Bu sorunların ortadan kaldırılmasını sağlayacak çözümlerimiz var. Halkımız da bizim sahip olduğumuz bu potansiyeli görerek kısa süre içerisinde partimize ciddi bir teveccüh göstermeye başladı” dedi.


Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle