“Desteğinizle Her Şey Çok Güzel Olacak”

“Desteğinizle Her Şey Çok Güzel Olacak”

23 Haziran 2019'da yapılacak olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) adayı olan Ekrem İmamoğlu'na, seçim kampanyaları için Yalova’dan da destek verildi.

Bu kapsamda CHP Yalova İl Başkanı Nur Koçak bir açıklama yaptı. Koçak açıklamasında, “YSK'nın aldığı akıl ve hukuk dışı kararla İstanbul'da 23 Haziran 2019 Pazar günü yeniden seçime gidiyoruz. Seçmen iradesine yönelik bu büyük haksızlığın başka bir boyutu daha var; 23 Haziran seçimlerinde partiler Hazine yardımı alamayacak. iktidar partisi için bunun hiç önemi yok ama gücünü halktan alanlar için ciddi bir engel. Bu durumun farkında olan binlerce vatandaşımız İmamoğlu Seçim Kampanyası'na bağışta bulunmak istediklerini belirtiyorlar. Her birine yürekten teşekkür ediyoruz. Bu sıcak dostluk ve dayanışma talepleri doğrultusunda kampanya için banka hesap numaraları belirlenmiş ve bağış süreci başlatılmıştır. Yapılacak bağışın hiç kimse için yük olmamasını diliyoruz. Kişi başı en az 20 TL ( yirmi Türk Lirası) tutarında bir bağış tüm gönülleri fethetmeye yetecektir.

Bizde bu tekrarlanacak olan seçim için Yalova CHP İl Örgütü olarak destek olmak istedik. Partililerin desteği ile inşallah her şey çok güzel olacak. Destek veren herkese teşekkür ederim” dedi.

 

 

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle